Vianočný infoseminár k programu Európa pre občanov


Dátum 12. december 2019 (10:00 - 13:00)
Lokalita: Národné osvetové centrum v Bratislave (zasadačka na 3. poschodí), Nám. SNP 12
Organizátor: Európsky kontaktný bod SlovenskoDňa 12.12.2019 sa v priestorch Národného osvetového centra v Bratislave uskutočnil Vianočný infoseminár k programu Európa pre občanov

Infoseminár sa uskutočnil v čase od 10:00-13:00 hod. 

V úvode seminára bola účastníkom predstavená kancelária Európskeho kontaktného bodu. Nasledovali všeobecné informácie o programe Európa pre občanov a informácie o jednotlivých výzvach. Druhá časť seminára bola určená postupu predkladania žiadostí o grant, financovaniu projektov a úspešným projektom podporeným z programu Európa pre občanov.

Vianočný infoseminár bol zároveň posledným infoseminárom k programu Európa pre občanov v tomto roku. Kancelária Európskeho kontaktného bodu zorganizovala v roku 2019 spolu 13 informačných seminárov v nasledujúcich mestách: Bratislava, Nitra, Trenčín, Senica, Prešov, Košice, Poprad a Žilina.

Prezentáciu z infoseminára nájdete TU.

Späť na zoznam

form

Postup predkladania žiadostí

Návrhy projektov musia byť predložené prostredníctvom formulára žiadosti o grant (elektronického formulára). Žiadosti podané na papieri poštou, poslané faxom alebo priamo e-mailom NEBUDÚ prijaté na ďalšie posudzovanie.

Zobraziť